Policija primenila silu na Filozofskom u Novom Sadu: Studenti izbačeni iz zgrade
Veliki broj policije nalazi se unutar i oko Filozofskog fakulteta u Novom Sadu dok traje blokada zbog uručenog otkaza profesorki Jeleni Kleut. Policija je silom izbacila studente iz zgrade.
Studenti tog fakulteta su danas objavili blokadu zbog otkaza profesorki Jeleni Kleut.
Oko 16 i 30, veliki broj pripadnika Žandarmerije stigao je do zgrade fakulteta.
Žandarmerija formira kordone.
Ispred ulaza u fakultet nalaze se studenti i profesori, kao i u zgradi.
U zgradi je Uprava sa policijom i studentima.
Interventna policija potiskuje prisutne u zgradi fakulteta.
Prema informacijama do kojih je došao N1 iz zgade fakulteta, policija je počela da primenjuje silu.
Коментари
Постави коментар