Постови

Приказују се постови за август 25, 2019

PARTIZAN UŠAO U GRUPNU FAZU LIGE EVROPE

Слика
Crno-beli hrabrom igrom u Norveškoj stigli do 1:1, što im je posle 2:1 iz Humske bilo dovoljno da se u petak u Monte Karlu nađu u žrebu za Ligu Evrope. Strelac pogotka za prolaz Nemanja R. Miletić. Partizan je u Ligi Evrope! Crno-beli ponovo će, 11. put u svojoj istoriji, igrati grupnu fazu jednog od dva klupska UEFA takmičenja. Partizan je u prošlosti osam puta bio učesnik Lige Evrope i dva puta Lige šampiona. Junak meča u Moldeu je Nemanja R. Miletić! Desnom beku srpskog osvajača kupa malo toga je polazilo za nogom do 80. minuta, kada je maestralno iskoristio blokove Aleksandra Šćekića, a potom i Bojana Ostojića i posle filigranski preciznog centaršuta Zorana Tošića iz kornera, loptu smestio pored veoma raspoloženog Aleksandra Kraninksa. Odlično su crno-beli odigrali prvo poluvreme i kada se sve sumira nedostajao je samo pogodak iz tri vrlo dobre šanse koje su propustili Tošić, Saša Zdjelar i Ostojić. Nadmoćnost na sredini terena bila je dovolja da rivala učini potpuno bezopas