Mitrović promašio penal, Sergej pogodio – Al Hilal slavio u azijskoj Ligi šampiona

Fudbaleri Al Hilala pobedom protiv katarskog Al Rajana rezultatom 3:1 u Dohi započeli su takmičenje u azijskoj Ligi šampiona.

Srpski fudbaler Sergej Milinković-Savić postigao je prvi gol u 15. minutu, a pogađali su i Žoao Kanselo u 42. i Markus Leonardo u 44. minutu.

Strelac za domaćina bio je Rodžer Guedeš u 47. minutu.

Ceo meč za Al Hilal odigrao je Aleksandar Mitrović, a u 71. minutu nije iskoristio penal.

Šutirao je Mitrović snažno u desnu stranu, ali ga je golman „pročitao“ i odbranio.

Al Hilal prošle sezone nije uspeo da osvoji titulu u Ligi šampiona, pa bi to mogao da bude jedan od glavnih ciljeva ove sezone.

U azijskoj Ligi šampiona igra 24 tima, koja su podeljena u dve grupe. Dalje će proći po osam i onda se igra osmina finala, pa dalje redom dok se ne dobije šampion.