Ćuta se obratio Vučiću: Pusti nevinu decu, daj nalog, pa nek mene privedu

 Aleksandar Jovanović Ćuta iz Ekološkog ustanka obratio se predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću i pozvao ga da oslobodi građane koji su uhapšeni u nedelju uveče na protestu ispred Starog dvora, gde je došlo do nereda.




„Aleksandre Vučiću, ti koji u ovoj zemlji odlučuješ o svemu pozivam te da odmah i bez odlaganja pustiš nevinu decu iz pritvora. Ja sam taj koji je u nedelju uveče pozvao narod na okupljanje, da ja sam taj koji je probao da uđe u gradsku skupštinu. Pozivam te da daš nalog svom javnom tužiocu pa nek me privedu pa da vidimo ko u ovoj zemlji krši ustavni poredak, a ko ga čuva“, rekao je Aleksandar Jovanović Ćuta.

Podsetimo, tokom protesta opozicije i građana u nedelju uveče, kako je saopšteno uhapšeno  je 30 građana, među kojima ima i studenata.

Коментари

„Dok umire sve što vredi, lopov mirno u fotelji sedi“: Brutalna poruka navijača Partizana o kojoj bruji Srbija

Mitrović izveo najneobičniji penal: Ovo se skoro nikada ne događa

„Sad svi hoće na basket“: Jokić oduševio slikom ispred kuće u Somboru