Bajern postigao osam golova za 35 minuta, a u prvom poluvremenu nije mogao nijedan: Luda utakmica o kojoj će se pričati

Demonstracija sile Bavaraca.

Fudbaleri Bajerna iz Minhena odigrali su jednu od najčudniji utakmica ove sezone protiv Darmštada, ne zbog rezultata, već na način na koji su Bavarci došli do njega.

Naime, rezultat prvog poluvremena bio je 0:0, dok je u 76. minutu drugog dela bilo čak 7:0 za domaćina, a u 88. minutu 8:0.

Het trik Kejna.

Da stvari budu još luđe, Bajern je u 4. minutu ostao bez Džošue Kimiha koji je dobio crveni karton. Ipak, na kraju poluvremena imali su igrača više, pošto su Klaus Gjasula i Matej Maglica „pocrveneli“ do kraja prvog dela.

Hari Kejn je otvorio goleadu u 51. minutu, da bi zatim redom pogađali Liroj Sane (56. minut), Džamal Musijala (60), pa ponovo Sane (64) i Kejn (69), Tomas Miler (71), Musijala (76), Kejn (88).

Najlepši od svih bio je onaj iz 69. minuta kada je Kejn pogodio sa pola terena.

AKO ŽELITE DA POMOGNETE RAD OVOG SAJTA, MOLIMO VAS DA KLIKNETE NA JEDNU REKLAMU!