Vučić: Srećan sam što radovi na Prokopu napreduju

 Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obišao je jutros sa ministrom finansija Sinišom Malim radove na izgradnji železničke stanice Prokop i izrazio zadovoljstvo što radovi napreduju.




"Završili smo posao u Minhenu. Malo kasnije danas polećem za Abu Dabi, a srećan sam što ovde radovi na Prokopu, na glavnoj železničkoj stanici Beograd, napreduju, zahvalan Siniši Malom što me snima, zahvalan Gruji i njegovoj kompaniji što odlično rade posao, i očekujem da 20. oktobra, na Dan oslobođenja Beograda otvorimo velelepnu železničku stanicu", izjavio je Vučić. 

On je, u video snimku objavljenom na Instagramu buducnostsrbijeav, poručio da je reč o desetinama hiljada kvadrata novog prostora, fantastično opremljenog za moderan Beograd, za modernu Srbiju, i da se konačno vratimo železnici i najboljim vozovima.

"Ovo "sorry" je za Sinišu Malog kojeg sam probudio i naterao da dođe na gradilište. On je odgovoran i za snimak", napisao je Vučić u opisu videa.

Ministar finansija Siniša Mali se požalio na svom Instagram profilu kako mu je "neko" pokvario vikend.


– Sedam sati i trideset minuta je. Neko mi je pokvario nedeljno jutro sa decom i porodicom, ali, na kraju, nije loše što smo došli da obiđemo radove na izgradnji velelepne železničke stanice Prokop. I on je zadovoljan, valjda neće da me maltretira sledećeg vikenda – napisao je ministar Mali na Instagramu.

Click Here To Join Native Media

Коментари

„Dok umire sve što vredi, lopov mirno u fotelji sedi“: Brutalna poruka navijača Partizana o kojoj bruji Srbija

Mitrović izveo najneobičniji penal: Ovo se skoro nikada ne događa

„Sad svi hoće na basket“: Jokić oduševio slikom ispred kuće u Somboru