Bivši partizanov as nastavlja: Tri gola u prvom poluvremenu

Bivši crno-beli,Veliki Mitrović, do poluvremena tri puta pogodio mrežu Bristola.

Nije jedan, nije dva, nego – tri! Aleksandar Mitrović, kralj strelaca engleskog Čempionšipa, ponovo teroriše golmane.

Bristol Siti je hrabro istupio na Krejven Kotidžu, dva puta je vodio, ali je već do poluvremena doživeo brodolom. I to u režiji srpskog napadača.

Kada je isteklo 45 minuta igre na semaforu je stajalo 5:2 za Fulam, a u statistici da je Mitrović postigao het-trik i da je za jedan gol asistirao!

Rafalna paljba Mitrogola se nastavlja, sa ova tri pogotka došao je do zbira od 27 pogodaka u prvenstvu, a tek je 25. meč.